PHP Haber Scripti Premium V4 Sizlerle!

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, tecrübelerimiz ile harmanladığımız, kullanıcı isteklerini değerlendirerek şekillendirdiğimiz ve en son sürüm yazılım imkanlarından faydalandığımız Haber Scripti V4 nihayet sizlerle...

Önemli : V4 Haber Yazılımı satışı ve desteği sonlandırılmıştır. 


Gazi SOFT Haber Yazılımı V4 Premium Özellikleri 

Haber Yönetimi 

Haberlerinizi çok hızlı bir şekilde ekleyip düzenleyebilmeniz adına hazırlanmış. Gelişmiş editör ve alt yapı ile kolayca kullanılabilir haber yönetimi sayesinde sizde dakikalar içinde bir haberi yayına alabilir veya güncelleme yapabilirsiniz. 

Ayrıca haberlerinizin yayınlanma tarihini belirleyebilir yine bu sayede bilgisayar başında olmadığınız sürede bile sitenizin güncelliğini koruyabilirsiniz. 

Manşet haberlerinize ayrı haber detaya ayrı resimler yükleyebilir, Haber editörü ile haber detayınıza dilediğiniz kadar resim yükleme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. 
 

Site Haritaları 

RSS : RSS yayın akışı ile takipcileriniz ve arama motorlarını yönlendirebilirsiniz. 

Sitemap XML : Site haritası ile arama motorlarına ping gönderebilir ve hızlı index sağlayabilirsiniz. 

News MAP : Google başta olmak üzere news dizinlerinde arama sonuçlarında çıkmak için başvuru yapabilir ve yine newsmap özelliği ile haber sitesi olduğunuzu arama motorlarına  daha kolay belirtebilirsini.
 

SEF Link ve SEO Uyumu 

Sistemimiz w3 standartlarında olup SEF yani arama motoru dostu link yapısına sahiptir. Böylece arama motorlarının ilk şartını yerine getirmiş ve SEO konusunda önemli bir maddeyi gerçekleştirmiş  olursunuz. 


Video Galeri Yönetimi 

İster embed kodlarla, ister video linklerini ekleyerek istersenizde kendi videolarınız uğload ederek haber televizyonunuzu oluşturabilirsiniz. Maximum seviyede performans ve kolay kullanılabilir video ekleme paneli ile dakikalar içerisinde videolarını sisteme ekleyebilir ve yayınlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda haberlerinize bu videoları bağlayabilir ve ziyaretçilerinize ulaştırabilirsiniz. 
 

Foto Galeri Yönetimi 

Birden fazla resimleri aynı anda hızlıca yükleyebileceğiniz upload sistemi sayesinde çok daha pretik ve hızlı olarak foto galerinlerinizi oluptabilir resimleri görüntüleyebilir ve açıklama ekleyebilirsiniz. Üstelik galeri kapak seçimini istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. 

Aynı zamanda haberlerinize bu galerileri ekleyebilirsiniz. 

 

Üyelik Sistemi 

Admin, Editör, Köşe Yazarı, Üye gibi seçenekleri ile haber siteniz artık üyelikli olarak yayınlanabilecek. Üstelik üyeler kendi profillerini oluşturabileceği gibi kendi profil resinmlerinide ekleyebilecekler. Sosyal haber medyacılığın temellerini atıyoruz. 
 

Yorum Özelliği

Haber, Video, Foto Galeri, Köşe Yazılarınıza kullanıcılarınız ister üye olarak ister üyeliksiz bir şekilde hızlı yorum yazabilecekler. Aynı zamanda yorumlardan gelen spamlar için extra güvenlik duvarı oluşturuldu.
 

Reklam Yönetimi 

Sitenizde bulunan 14 farklı reklam seçeneğini kolaylıkla yönetebilir dilerseniz sayılarını arttırabilirsiniz. Daha çok kazanç ve daha kaliteli reklam yayını için sizler için tasarlandı...
 

Firma Rehberi 

Özellikle de yerel medya kullanıcılarımızı düşünerek hazırladığımız firma rehberinde sizde sektörel haber portalı olabilir, aynı zamanda firma rehberi özelliği ile dah çok ziyaretçi alabilir veya daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. 

İl veya ilçenizin ve sektörünüzün lideri olmak en büyüğü olmanız için firma rehberi özelliği size bir artı değer katacaktır.
 

Seri İlanlar 

Hem üyelerin hemde adminlerin açabileceği fakat sadece adminlerin onaylayacağı seri ilanlar özelliği ile sitelerinizden sarı sayfalar hizmeti verebilirsiniz. 
 

Mail Listesi 

E-Mail Marketing günümüz internet reklamcılığı ve marketciliğinde çok büyük bir önemi olduğu tartışılmaz bir gerçektir. İşte E-Mail listesi özelliği ile sizde haberdar olmak isteyen kullanıcılarınızın mail adreslerini kayıt etmelerini sğalayabilir belirli aralıklala mail gönderimi yaparak sitenizden kopmamasını sağlayabilirsiniz. 
 

Anket Yönetimi 

Haber sitelerinin vazgeçilmezi anketler, sizde anket özelliği sayesinde kullanıcılarınıza güncel ve genel konularda sorular sorabilir düşüncelerini alabilirsiniz. Anket özelliğimizde kaç kişinin katıldığını görebilir, kaç kişi hangi cevabı verdiğini ve yüzdelik oranlarını izleyebilirsiniz.
 

Link Bankası

Sayfanızın en alt kısmı yani footerde istediğiniz kadar alt bağlantı ve etiket linkleri vererek hem ziyaretçilerinizi önemli sayfalarınıze hemde arama motorlarını bu sayfalara yönlendirebilirsiniz. 

 

Döviz Kurları, Puan Durumu, Namaz Vakitleri 

Bu modüller sayesinde kullanıcılarınıza zengin içerik sunabilirsiniz.