Kiralama Modeli Kullanım Sözleşmesi

İŞBU SÖZLEŞME, GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ'NE EK OLARAK İNTERNET ÜZERİNDEN VERİLEN AYLIK KİRALAMA MODELİ YAZILIM HİZMETLERİ İÇİN GEÇERLİDİR VE GERÇEK BİREYLER YA DA TÜZEL KİŞİLERLE GAZİSOFT BİLİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ARASINDA GENEL HİZMET KULLANIM ŞARTLARINI BELİRLEYEN KURALLARDAN OLUŞMAKTADIR. İNTERNET SİTEMİZ ÜZERİNDEN AYLIK KİRALAMA MODELİNE SAHİP  BİR ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETMEDEN ÖNCE HİZMET SÖZLEŞMESİNİ VE BU SÖZLEŞMENİN AYRILMAZ BİR PARÇASI OLAN KULLANIM ŞARTLARINI TAM OLARAK OKUMANIZ GEREKMEKTEDİR. HİZMET KULLANIM SÖZLEŞMESİ UYMANIZ GEREKEN KURALLARI İÇERMEKTEDİR. BU SÖZLEŞMEYİ VEYA ŞARTLARINDAN HERHANGİ BİRİNİ KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN SİPARİŞ İŞLEMLERİNİZİ İPTAL EDİNİZ. HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SİPARİŞİ VERMEYİNİZ.

1. HİZMET SAĞLAYICI ve TARAFLAR
İşbu sözleşme, Gazisoft Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.  (Sözleşmenin bundan sonraki bölümlerinde kısaca “Gazisoft” olarak anılacaktır.) ile Gazisoft tarafından sağlanan hizmetleri satın alan müşteriler (bundan sonra kısaca “Müşteri” olarak anılacaktır.) arasında akdedilmiştir.

Adres: Esentepe Mah. Tevfik Erdönmez Sk. Emekli Subay Evleri 21. Blok No : 4/1 Şişli / İstanbul

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU
İşbu sözleşme Gazisoft'a ait yazılımların  aylık kiralama modeli ile kullanım ve şartnameleri içermektedir. 

3. SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ 
- Aylık kiralama modeli hizmet satın alan Müşteri sistemin lisans hakkını sadece ödeme yaptığı ay kullanabileceğini kabul eder. 
- Aylık kiralama modeli hizmet satın alan Müşteri alan adının ( domain ) DNS adreslerini Gazisoft DNS adreslerine yönlendirir. 
- Gazisoft bu yönlendirmenin ardından sunucuda gerekli hosting açılımı yaparak sistemin kurulumunu gerçekleştirir. 
- Kurulumu gerçekleştirilen sistem satın alımı yapan Müşteri'ye kullanım paneli olarak teslim edilir. 
- Hosting bilgileri Müşteri'ye verilmez.
- Hosting paketinin özellikleri :

100.000 Dosya Limit
Limitsiz Trafik
250 GB Web Alanı
10 adet mail

- Müşteri aylık ödemelerini düzenli olarak yaptığı sürece hem yazılımın hemde yazılımın arındığı hostingin kullanım hakkına sahiptir. 
- Aylık kiralama modelinde domain değişikliği işlemleri ( 100,00 TL ) karşılığında yapılır. 
- Ajans Botlarını kullanabilmeniz için IHA - AA - CIHAN - DHA - PERRE  kullanıcı adı ve api bilgileri gereklidir.


4. ÖDEME - İADE 
Müşteri'nin satın aldığı paketi  koşulsuz 7 gün içerisinde iade etme hakkı vardır. 7. günden itibaren  istenilen iadeler İPTAL olarak adlandırılır geri ödeme yapılmaz sadece  bir sonraki ay faturalandırılmaz ve hizmet durdurulur.
İADE taleplerinde eğer;
- Veri aktarımı yapılmış ise 
- 5 ve üzeri özel talep ve değişiklik gerçekleştitrilmiş ise;  yapılan hizmetlerin ücretleri kesilerek geriye kalan bakiye iade edilir. 

5. SÖZLEŞMENİN İPTALİ 
Gazisoft bir sonraki dönem faturasını son ödeme tarihinden itibaren 7 gün içerisinde Müşteri ödeme yapmaz ise sözleşmeyi iptal ederek hizmeti durdurma hakkına sahiptir.