V6.0 ürünümüz ile herkese merhaba!

Uzun zamandır beklenen ve üzerinde büyük titizlikle çalıştığımız yeni sürüm haber yazılımı ürünümüzü siz değerli kullanıcılarımıza sunmanın heyecanını yaşıyoruz.


Neler değişti?
Temel  kullanıcı özellikleri aynı gibi görünse de veritabanı mimarisinden , kodlama yapısına arayüz yapısından UI ve UX kavramlarına kadar tüm sistem yeniden inşa edildi.

Temel Yenilikler ve Özellikler

1-) Yüksek hız ve performans
2-) Facebook Instnt Articles
3-) Google AMP Sayfalar
4-) Google News ile tam uyum
5-) Native Android ve IOS Uygulamalar
6-) Maksimum Reklam Kazancına yönelik tasarımlar

Ayrıca artık tüm sürümlerde paket farklılıklarını kaldırarak tüm kurulumları full paket olarak yapılacaktır.


Değişen satış politikası hakkında bilgilendirme
Bildiğiniz üzere Gazisoft şimdiye kadar ürünlerinde sunucu/hosting barındırma şartı koşmuyordu ve müşterilerine bu konuda sınırsız tercih seçenekleri sunuyordu. Ayrıca teknik destek konusunda da elimizden geldiği kadar sınırsız hizmet anlayışı ile davranmaya gayret ediyorduk.

Ancak özellikle son 2 yılda sunucu/hosting konusunda yaşadığımız bazı acı tecrübeler, yazılımlarımızın art niyetli sunucu hizmeti veren kişiler veya çalışanlar tarafından ele geçirilmesi, kırılması ve hatta hacklenmesi ve  teknik destek verebilmenin getirdiği maliyetler  bizi bazı kararlar almaya zorladı.
Bu kararların başında da Hosting/Sunucu bizim kontrolümüzde ve tamamen bilgileri bizde saklı olmak kaydı ile sadece yayın ve kullanım hakkını müşterimize  sunmak bulunuyor.

Bunun getirdiği pek çok avantaj var;

1-) Artık sunucu firması ile Gazisoft arasında gidip gelme zorluğu yaşamayacaksınız.
2-) Destek  taleplerinizde sunucu/hosting bilgisi eksikliği nedeni ile cevaplarda aksama yaşamayacaksınız.
3-) Gereksiz veya ihtiyacınızdan fazla sunucu/hosting masraflarından kurtulacaksınız.
3-) Sadece sitenizin içeriğine ve başarısına odaklanıp geri kalan teknik tüm alt yapıyı düşünmeyeceksiniz.
4-) Yeni sürüm ve güncellemeleri ücretsiz olarak edinebileceksiniz.


Teknik Destek Yatırımı
Gazisoft olarak yeni satış politkamızın getirdiği yükümlülüğün farkındayız ve bu sebeple teknik destek yatırımını 3 katına çıkararak artık  Sunucu/Hosting olarak  7/24, haber yazılımı olarak 6/18 teknik destek verebilecek durumdayız. Bir sonraki aşamada haber ve diğer yazılımlarda da desteğimizi 7/24 ‘e çıkarmayı hedeflemekteyiz.

 

ESKİ SÜRÜM KULLANICILARIMIZ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

Evet, Gazisoft olarak hem geç kalmanın hem de yaşanan bazı talihsiz olayların affı mahiyetinde tüm eski sürüm kullanıcılarımız herhangi bir geçiş ücreti almadan direk yeni sürüme geçebileceklerdir.
Bunun için satış temsicilerimize ulaşmanız veya sipariş verirken A06IRAK2R8 Kupon kodunu  kullanmanız yeterli olacaktır.

Böylece ön lisans bedeli olarak belirlediğimiz 500 TL ücreti ödemeden sadece direk  sipariş tarihinden itibaren  başlayacak olan aylık kullanım bedelini aylık veya yıllık olarak yapabilirsiniz. 


Eski sürüm kullanıcılarımız sadece aylık Yazılım+Sunucu+Teknik Destek içeriğini kapsayan ücreti ödeyeceklerdir. Bu ücret seçeceğiniz sunucu paketine göre değişiklik gösterecektir.

Ürün/Hizmet paketini nasıl belirleyeceğim;

İlk etapta belirlediğimiz  4 farklı paketimiz bulunmaktadır. Bu paketlerde yazılım ve sunucu donanımı olarak hiçbir fark yoktur. Sadece aylık trafiğinize ve haber arşivinizin büyüklüğüne göre değişiklikler göstermektedir.

Bu Paketler Kısaca ;

1-) Eko Paket : Günlük ziyaretçiniz 1-1.000 tekil aralığında değişiyorsa ve haber arşivinizin görselleri 1-50.000 aralığında ise bu paketimiz sizin için idealdir.

2-) Pro Paket : Günlük ziyaretçiniz 1.000-3.000 tekil aralığında değişiyorsa ve haber arşivinizin görselleri 1-100.000 aralığında ise bu paketimiz sizin için idealdir.

3-) Super Paket : Günlük ziyaretçiniz 3.000-10.000 tekil aralığında değişiyorsa ve haber arşivinizin görselleri 1-100.000 aralığında ise bu paketimiz sizin için idealdir.

3-) Özel  Paket : Günlük ziyaretçiniz 10.000 ve üzeri tekil aralığında değişiyorsa ve haber arşivinizin görselleri 100.000 ve üzeri ise bu paketimiz sizin için idealdir.

 

Teşekkür ederiz.
Gazisoft