Web sitemiz yenilendi!

Yenilenen ekibimiz ve hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmemiz adına web sitemiz yenilendi!

2017 yılında çalışmalarına başlanılan ve 2018 yılı için hedeflerimize koyduğumuz yeni ürün ve hizmetler için gayretli bir çalışma içerisindeyiz. 

Gazisoft ailesi olarak öncelikle web sitemizi yenileyerek bu süreci siz değerli kullanıcılarımıza aktarmak istedik. Gazisoft bünyesinde yeni ürün ve hizmetler ile 2018 yılı içerisinde de büyümeye devam edeceğiz.

Mobil Teknolojiler 
Gazisoft ailesi olarak 2016-17 yıllarında birkaç uygulama ile girmeye başladığımız mobil teknoloji dünyasında alanınıda uzman 5 kişilik mobil takımı ile 2018 yılında da hizmet vermeye başlamıştır. 

Özel Yazılım Çözümleri 
Hazır web yazılımları konusunda kalitesini ispatlamış olan Gazisoft, siz değerli kullanıcılarının özel yazılım taleplerini karşılamak adına yeni istihdamlar ile bu alanda da atılımlarına devam etmektedir. 

Sunucu - Hosting - Network Çözümleri
2016 yılında temellerini attığımız ve sunucucozumleri.com üzerinden başladığımız Sunucu hizmetlerine yapılan yeni yatırımlar ile 50'yi aşkın fiziksel sunucu ve yeni istihdamlar ile güçlendirilmiş destek ekibi ile 2018 yılında daha iddialı olarak devam edecektir.