E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret'e yeni başlamayı düşünüyorsunuz, ya da başladınız, ama işleriniz istediğiniz gibi değil, tam bu noktada bir iş planına, yönteme ve tecrübeye ihtiyacınız var!

İşte Gazi SOFT Online E-Ticaret Danışmanlık Hizmetimiz tam size göre. Başlangıç maliyetlerinizi de göz önünde bulundurarak uygun fiyatlara danışmanlık hizmeti alabilir ve olması gerektiği gibi sanal dünyaya adım atabilirsiniz. 

Online E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimiz E-Ticaret’in 7/24 ve mekan bağımsız özelliğine uyarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. 

Ulaşım ve diğer zaman kayıplarının önlenmesi için günümüzün en etkin iletişim şekillerinden olan online haberleşme imkanları ile süreçleri daha az maliyetli ve hızlı olarak gerçekleştirebilmekteyiz. 

Fiziksel olarak da sunmuş olduğumuz E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimi online ortama taşımak kaydı ile danışmanlık maliyetlerini düşürüyor ve projeler ile süreçleri etkin olarak yönetebiliyor, yönlendirebiliyoruz.

Online E-Ticaret Danışmanlığı süreci sayfanın en altındaki diyagramda aktarılmaktadır. Uygun görmeniz durumunda size özel teklifimizi sunabiliriz.