PHP Haber Yazılımı

TÜRKİYE''NİN EN İDDİALI HABER YAZILIMI İLE TANIŞIN!
 
 
Kullanıcı Dostu Dijital haber sektöründe gerekli olan tüm özellikler tek panelde birleştirilmiş ve gelişmiş bir haber ekleme, düzenleme ve yönetme paneli oluşturulmuştur.
5 Farklı Haber Türü Haberlerinizi eklerken Normal, Manşet, Sürmanşet, Top Manşet, Gizli ve Taslak olmak üzere 5 farklı biçimde kayıt edebilirsiniz. Dilerseniz sonra haber türünü rahatlıkla değiştirebilirsiniz.
Farklı Görseller Haberlerinizde Manşet, Sürmanşet, Topmanşet için ayrı görseller tanımlayabilir dilerseniz tek görselle de işlem yapabilirsiniz.
Güçlü ve Dinamik Güçlü ve Dinamik bir alt yapı üzerine inşa edilen bir sistemimiz var ve size düşen sadece keyifini sürmek.
Mobil Vazgeçilmez Günümüz teknolojilerinde mobil ziyaretçilerin vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tüm paketlerimize mobil site dahil ettik.
Hızlı Paylaşım Admin panelden haber listeleme ekranından hızlı ve tek tuşla içeriklerinizi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
Gizli Haber Sadece arama motorları tarafından görünen ve index alınan ve sadece arama motorları üzerinden detaya ulaşabilinen haber yapma özelliği. ( Google News sitelerin talepleri için tasarlandı. )
Dış Link Haberlerinize Dış Link özelliği ile ister başka bir siteye isterseniz kendi site içi bağlantılarıdnızdan başka bir adrese ziyaretçilerinizi yönlendirebilirsiniz.
GIF Desteği Hareketli görselleriniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Galeri Bağlantısı Haberlerinize Foto ve Video galeri bağlayabilir ve ziyaretçilerinizi haberleri okurken bu video ve foto galeriye yonlendirebilirsiniz.
Resim Havuzu Bazı haberler vardır görselleri aynı kullanmak gerekebilir. İşte bu durumlarda daha önceden eklediğiniz görselleri seçebileceğiniz FTP Resim seçme havuzu özelliği eklendi.
Zamanlayıcı İleri tarihli bir haber ekleyerek o tarihte yayına girmesini sağlayabilirsiniz ve yine bu özellik sayesinde eski bir haberinizi yeniden gündeme taşımak istediğinizde tarihini güncellemeniz yeterli olacaktır.
 
HABER YÖNETİMİ ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ
Kullanıcı Dostu : Dijital haber sektöründe gerekli olan tüm özellikler tek panelde birleştirilmiş ve gelişmiş bir haber ekleme, düzenleme ve yönetme paneli oluşturulmuştur.
5 Farklı Haber Türü : Haberlerinizi eklerken Normal, Manşet, Sürmanşet, Top Manşet, Gizli ve Taslak olmak üzere 5 farklı biçimde kayıt edebilirsiniz. Dilerseniz sonra haber türünü rahatlıkla değiştirebilirsiniz.
Farklı Görseller : Haberlerinizde Manşet, Sürmanşet, Topmanşet için ayrı görseller tanımlayabilir dilerseniz tek görselle de işlem yapabilirsiniz.
Hızlı Paylaşım : Admin panelden haber listeleme ekranından hızlı ve tek tuşla içeriklerinizi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
Gizli Haber : Sadece arama motorları tarafından görünen ve index alınan ve sadece arama motorları üzerinden detaya ulaşabilinen haber yapma özelliği. ( Google News sitelerin talepleri için tasarlandı. )
Dış Link : Haberlerinize Dış Link özelliği ile ister başka bir siteye isterseniz kendi site içi bağlantılarıdnızdan başka bir adrese ziyaretçilerinizi yönlendirebilirsiniz.
GIF Desteği : Hareketli görselleriniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Galeri Bağlantısı : Haberlerinize Foto ve Video galeri bağlayabilir ve ziyaretçilerinizi haberleri okurken bu video ve foto galeriye yonlendirebilirsiniz.
FTP Resim Havuzu : Bazı haberler vardır görselleri aynı kullanmak gerekebilir. İşte bu durumlarda daha önceden eklediğiniz görselleri seçebileceğiniz FTP Resim seçme havuzu özelliği eklendi.
Etiket Havuzu : Haber eklerken etiket tanımlamada akıllı etiket tamamlama özelliği.
Zamanlayıcı : İleri tarihli bir haber ekleyerek o tarihte yayına girmesini sağlayabilirsiniz ve yine bu özellik sayesinde eski bir haberinizi yeniden gündeme taşımak istediğinizde tarihini güncellemeniz yeterli olacaktır.
Kolay Ulaşım : Admin Panelinden Haber ID veya başlıkta geçen herhangi bir kelimeyi aratarak hızlı bir şekilde ulaşabilir yine bu haberleri Kategori, Ekleyen niteliklerine göre filtreleyebilirsiniz.
Ajans Modülü : Ülkemizde en yaygın olan AA, IHA, DHA haber ajansları yanı sıra ILKA, PHA ile de tam entegrasyon olabilmektedir.
SIKCA SORULAN SORULAR

Yazılımlarınız hazır sistem mi?

Gazisoft yazılımları herhangi bir CMS sistem alt yapısı üzerine inşa edilmemiştir. Yani Wordpress , Joomla vs. gibi hazır sistemler üzerinde değil tamamen kendi alt yapısı ve yazılımı ile üretilmiştir.

Yazılım alt yapısında neler var?

MySQL veritabanı üzerine JSON ve PHP ile kodlanmış mimarı bulunmaktadır. Aynı zamanda CSS + HTML + JS ile tarayıcı arayüzü hazırlanmıştır.

Kurulumu nasıl yapacağım?

Kurulum için sipariş sonrası Sunucu veya Hostig bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Tecrübeli teknik ekibimiz sitenizi yayınahazır hale getirip teslim edilecektir.

Satın alma yöntemleri nelerdir?

Banka hesaplarımıza Havale/EFT , Kredi kartınızla güvenli ödeme ve Paypal ile online ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Lisans ücreti bir defaya mı mahsus?

Bu tamamen sizin tercihinize bağlı olarak değişmektedir. İster 1 defaya mahsus lisans satın alımı yapabilir isterseniz kiralama modeli sahip olma seçeneği ile aylık ödemeler sonrasında lisansınıza tamamen sahip olabilirsiniz.

Hosting gereksinimleri nelerdir?

PHP Haber Yazılımımızın performanslı ve tam verimli bir şekilde çalışabilmesi adına alacağınız veya elinizde bulunan hosting paketinizin özellikleri aşağıdaki sistem gereksinimlerini mutlaka karşılamalıdır.

1- ) Linux İşletim Sistemi.
2- ) Apache web sunucusu (Apache mod_rewrite destekli).
3- ) PHP 5.1 yada üzeri PHP desteği.
4- ) MySQL 4 yada üzeri veritabanı özelliği.
5 -) GD kütüphanesi (FreeType destekli)
6- ) cURL kütüphanesi. 
7- ) Ioncube desteği.
8- ) mb_substr(); - curl(); kütüphanelerinin aktif olması.

Önemli Not : Haber Yazılımımızın bir kısmı Ioncube sistemi ile gizlenmiştir. Bu nedenle sunucunuzda mutlaka yüklü olması gerekiyor. Yüklü değil ise servis sağlayıcınızla görüşüp yüklemeniz gerekmektedir.

Sistemi kendim gelistirebilir miyim?

Sistemimimiz açık kaynak kodludur. Eğer PHP hakkinda bilgi sahibiyseniz rahatlikla değişiklik ve gelistirme yapabilirsiniz.

Ücretsiz teknik destek neyi kapsar?

Öncelikle FTP ve hosting bilgileri bizde barınan ve bu bilgiler ibizden talep etmeyen kullanıcılarımızın her türlü teknik sorunları süresiz olarak ve ücretsiz bir şekilde garantimiz kapsamındadır.
Ancak FTP bilgileri kendilerinde olan kullanıcılarımızın herhangi bir müdahale ettiği belirlendiği taktirde her türlü sorunları ücretli destek kapsamındadır.Bunun haricinde ilk 1 yıl ücretsiz teknik desteğimiz bulunmaktadır.

Özel talepler nasıl değerlendiriliyor?

Sistem üzerinde istediğiniz özel talep değişiklik veya modülleri teknik ekibimiz tarafından iş gücü ve zaman baz alınarak değerlendirilmekte ve size proje teklifi iletilmektedir.

Toplu alımlarda indiriminiz mevcut mudur?

Alacagınız paket sayısına göre fiyatlandırmamız değişmektedir. Bunun icin müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Lisans aktarımları veya devir nasıl gerçekleşiyor?

Lisans sahibinin lisansı devretmek istediği müşterimizin e-mail adresini bize bildirim yoluyla iletmesi gerekmektedir.
Ayrıca lisans değişikliklerinde yeniden kurulum veya eski sitedeki verileri taşıma işlemleri tarafımızca yapılmasını istiyorsanız 100 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Bayilik sistemi var mı?

Müşteri panelinizden satış ortaklığı programımıza katılabilir ve sadece müşteri yonlendirmesi ile ciddi bir kazanç elde edebilirsiniz.
V5 Standart Paket 590,00 TL ( Tek Seferlik )
V5 Full Paket 990,00 TL ( Tek Seferlik )
V5 Kiralama Paket 49,90 TL ( Aylık )
SATIN AL SATIN AL SATIN AL
ÖZELLİKLER
V5 Standart Paket 590,00 TL ( Tek Seferlik )
V5 Full Paket 990,00 TL ( Tek Seferlik )
V5 Kiralama Paket 49,90 TL ( Aylık )
SATIN AL SATIN AL SATIN AL
Ücretsiz Kurulum 200 TL*
Hosting**
JSON
Haber Yönetimi
Köşe Yazarı
Video Galeri
Foto Galeri
Üyelik Sistemi
Facebook Login
Facebook Yorum
Disqus Yorum
Firma Rehberi
Seri İlanlar
E-Bülten
Karikatür
Röportaj ve Biyografi
Webmaster ( Sitene Ekle )
Otomatik Döviz
Otomatik Namaz Vakitleri
Otomatik Puan Durumu + Fikstür
Otomatik Astroloji
Otomatik Gazete Manşetleri
Otomatik Hava Durumu
Otomatik Pingleme Sistemi
Mobil Site Desteği
Adsense Uyumlu Reklam Alanları
Sınırsız Reklam Ekleyebilme
Başlangıç SEO Destek Paketi
Google News Eklentisi
Ücretsiz Teknik Destek Kapsamı ***
Ajans Botları****
AYLIK KİRALAMA MODELİ HİZMET SÖZLEŞMESİ
* Kiralama paketinde ilk ay kurulum bedeli olarak 200 TL alınmaktadır.
** Hosting paketi = 100.000 Inode(Dosya barındırma) limitli olup tek site içindir.
*** Sistemsel teknik sorunlarda ücretsiz destek garantisi.
**** Aboneliğinizin olduğu durumlarda AA - DHA - IHA ajansları için geçerli bot sistemidir.