Gazi SOFT Haber Yazılımı Tarihi

2006 yılında macerasına atıldığımız haber scripti paket yazılımımızda 2013'e gelene kadar neler yaşandı neler... Hizmette kusur eylediysek affola... Buyrun beraber inceleyelim...

Gazisoft  olarak geçmişimize baktığımızda gurur duyuyoruz.... Çünkü bunu hak ediyoruz.... İşte rakamlarla haber yazılımı geçmişimiz. 

Yıl 2006 Gazisoft v1.0.0 diye adlandırdığı ilk haber yazılımını tamamlayarak paket haline getirdi. O zamanın şartlarında yazılabileceğinin en iyisi ve en fazla özelliklere sahip olanıydı. 
1 yıl gibi bir sürede 61 adet satış, kurulum  gerçekleştirildi. 
Toplam  1034 adet  ücretsiz teknik destek talebi cevaplandı ve destek verildi .

Tarih 2009'u gösterdiğinde PHP Haber Scripti v2.0.0 yazılımı piyasaya sürüldü. V1.0.0 sürümünü kullanan  kullanıcılarımız direk geçiş yaptı. Artık gelişen web teknolojileri kullanılmaya başlanmış ve ajax daha fazla kendini hissettirir olmuştu. 
Tasarımsal olarakta çok fazla şey değişmişti. 
Kodlama yapısı daha esnek olarak yapılan PHP Haber Scripti v2.0.0 versiyonundan geçişlerle ile birlikte toplam 118 adet satış gerçekleşti. 
v2.0.0 kullanıcılarımızın toplamda 942 adet ücretsiz destek talebine cevap verildi ve işlemleri yapıldı ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. 

Tarih 2011 Mayısını gösterirken v3.0.0 sizlerle oldu. Yine üzerine daha fazla özellik katılarak sizlere sunulan v3.0.0'de çağın gereksinimi olan mobil site uygulamasıda dahil edildi .
Manşet seçenekleri zenginleştirildi ve kodlama alt yapısı geliştirildi. 
V3.0.0. şu anda halen satışta ve toplamda geçişler ile birlikte 124 adet rekor bir satış gerçekleştirildi. 
v3.0.0 kullanıcılarımızın toplamda 1256 adet teknik destek mailleri cevaplandı ve gereken işlemler  %99 oranında yapıldı. Bu sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir. 

Ve tarih : 15 Nisan 2013'ü gösterirken Premium V4 isimli paketimiz silerle sunuldu. 

Gelişmiş alt yapısı, performans odaklı  veritabanı, profesyonel tema kodlaması, kulanılabilirlii en üst seviyede admin panel, mobil sitesi, firma ve seri ilanları modülleri ve arama motoru dostu yapısıysa v4 Premium alanında en iddalı yazılım olmaktadır. 

Demo Adresi : http://demo.phphaberscripti.com/v4/full
Demo Kullanıcı : [email protected]
Demo Şifresi : demo

Not : üye girişi yaptıktan sonra hesabım sekmesinde Admin menüsünden ulaşabilirsiniz. 

%98 Müşterilerimizi memnun ettiğimizi gururla söylerken %2'lik dilim içinde affınıza sığınıyoruz.


Bizi tercih eden herkese teşekkürler....