Şehir Portalı Yazılımı

Gazisoft Şehir Portalı  01.06.2022 tarihinde beta olarak siz değerleri kullanıcıların beğenisine sunulacaktır.

Şehir portalımızın temel özellikleri ve kısa açıklamaları aşağıdaki gibidir; 

1-) ARA-BUL
Ara-Bul modülünde il/ilçe bazında ruhsatlandırılmış firmalar ile tarihi, umumi mekanların tamamı işlenmektedir. Harita/Liste şeklinde iki farklı gösterimi olan bu modülde konum bazlı arama, kategori bazlı arama, kelime bazlı arama yapılarak il/ilçe bazında yerel ve legal olan veriye kullanıcıların ulaşması amaçlanmaktadır. Bu modül yerli/yabancı turistlere/misafirlere hitap ettiği gibi orada yaşayan vatandaşlara da hitap etmektedir.

Firmaların ve Mekanların detayında ise Bilgi, Check-In, Beğen, Favori, Yorum ve Puanlama özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler ile kullanıcıların firmaları/mekanları denetlemesi ve daha kaliteli bir şehir için katkıda bulunmaları ön görülmektedir.

2-) TARİH-TURİZM
Ara-Bul modülüne benzerliği görülse de sadece tarihi ve turistik mekanların  yine ara-bul mantığında gösterildiği ve anlatıldığı modülümüzdür. Ara-Bul havuzundan çekmektedir.
 

3-) GEZ-GÖR TUR REHBERİ

4-) ETKİNLİKLER
İl/ilçe bazında kategorisel olarak düzenlenmesi planlanan Sinema, Konser, Sergi, Konferans vb gibi etkinliklerin harita/liste olarak gösterildiği ve takvime eklendiği modüldür. Bu modül ile gerektiğinde online bilet satışı gerçekleştirilebilir.

5-) DUYURU-HABERLER
Kategori şeklinde ve toplu olarak gösterilen ve kullanıcılara  bildirim gönderilerek anlık duyuru/değişiklik/bilgilendirme gönderilen modüldür.

6-) FOTO VE VİDEO GALERİLER

7-) KAMPANYA-İNİDİRİMLER
Sisteme dahil olan firmaların kendi firmaları ile ilgili indirim/kampanyalarını anlatan ve kullanıcılara bu kampanyalara bildirim olarak gönderilen modüldür. Bu modül tüketici-firma yararına olacağından dolayı kullanım oranını arttıracak bir modül olarak ön plana çıkmaktadır.

8-) SERİ İLANLAR / SARI SAYFALAR
Siteme dahil olan üye/firmaların ürün/eleman/emlak/vasıta gibi ilanlarını girebildiği base bir yapıda olan ( letgo app örnektir ) seri ilan modülüdür. Bu modül ile kullanıcı-firma-alışveriş kitlesi tetikleneceğinden kullanım oranını arttırması ön görülen yeni bir modüldür.

9-) NÖBETÇİ ECZANELER
10-) HAVA DURUMU
11-) NAMAZ VAKİTLERİ
12-) ACİL NUMARALAR
13-) ANKETLER
14-) GELİŞMİŞ AYARLARYukarıdaki modüller temel olarak en çok kullanılan ve aktif olan modüllerdir. Bu modüllerin yanında mini alanlar mevcuttur. Bunlar; Nöbetçi Eczaneler, Hava Durumu, Tarih, Dijital Saat vs.